Wraz z Małym Misiem wszystkie przedszkolaki świętowały wspólnie setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Grupa średniaków przygotowała montaż słowno – muzyczny związany z historią odzyskania niepodległości, maluszki przepięknie zatańczyły taniec “Serce dla Polski” , a starszaki przedstawiły inscenizację piosenki “Niepodległa”oraz recytowały wiersze przygotowane na konkurs recytatorski organizowany przez panią Ilonę Leśniak w oddziale w Poznachowicach Dolnych. Wszystkie dzieci wspólnie zatańczyły taniec “Maki, bławatki i stokrotki” oraz recytowały wiersze “Barwy ojczyste” Cz. Janczarskiego i “Katechizm polskiego dziecka” Wł. Bełzy, na koniec odśpiewaliśmy hymn Polski.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *