calendar_today  30 listopada 2018 o godzinie 16:17   |   person 

Ostatnie artykuły

Spotkanie z leśniczym panem Tomaszem Bartko

8 stycznia nasze przedszkole odwiedził pan leśniczy, który opowiedział nam o lesie, jego mieszkańcach a także w jaki sposób pomagać zwierzętom i ptakom zimą. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek przekazywanych przez naszego gościa, tym bardziej,że odbywało się to jednocześnie z oglądaniem przez dzieci zdjęć zwierząt, okazów różnych ptaków i drzew . Dużym zainteresowaniem cieszyła się […]

WIERZBANOWA – Wigilia w przedszkolu

20 grudnia zorganizowaliśmy w przedszkolu Wigilię. Ten dzień rozpoczęliśmy od wspólnego pieczenia świątecznych ciasteczek. Była także okazja do wysłuchania fragmentu Pisma Świętego, składania sobie życzeń i dzielenia się opłatkiem. Następnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Wesołych Świąt wszystkim przedszkolakom oraz ich Rodzinom życzą nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Składamy życzenia

Z blaskiem pierwszej gwiazdki składamy życzenia.Niech się wszystkim spełnią najskrytsze marzenia.Niech mały Jezus wśród nas zagości, By nam nigdy nie brakło prawdziwej miłości. A gdy kolędę wspólnie zaśpiewamy, świąteczne wspomnienia w sercach zachowamy. Pełnych spokoju, radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym nowym 2020 roku.

Spotkanie z panią Jadwigą.

13 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z panią Jadwigą Tokarz. Przedszkolaki z zachwytem oglądały rękodzieła pani Jadwigi i sposób ich wykonywania. Były to zrobione na szydełku ozdoby choinkowe, aniołki i śnieżynki. Dzieci przekonały się , iż praca ta wymaga wiele cierpliwości i skupienia. Następnie pani Jadzia w ramach projektu “Mały miś w świecie […]