Szanowni Państwo jak , co roku zwracam się z prośbą o przekazanie na rzecz przedszkola 1% podatku. Zbierany jest on w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska. Nr KRS: 0000052078; w celu szczegółowym należy wpisać ZPO PS Wiśniowa (tzn. Zespół Palcówek Oświatowych Przedszkole Samorządowe Wiśniowa). Jeśli chcą Państwo aby pieniądze trafiły do oddziału w Wierzbanowej: ZPO PS Wiśniowa oddz. Wierzbanowa; jeśli do Poznachowic Dolnych: ZPO PS Wiśniowa oddz. Poznachowice Dolne. Zebrane pieniądze są przeznaczane na zabawki i materiały plastyczne dla dzieci! W tym roku w Wiśniowej z funduszy zebranych w ramach 1% zakupiłyśmy min. bombki plastikowe dla dzieci na warsztaty plastyczne z okazji Bożego Narodzenia.

Categories: Komunikat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content