calendar_today  20 lutego 2019 o godzinie 15:10   |   person 

Ostatnie artykuły

INFORMACJA W SPRAWIE ZWROTÓW ZA ŻYWIENIE. ,,Smok wawelski w oczach dziecka”-wyniki konkursu

Wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu “Smok Wawelski w oczach dziecka”. Wśród laureatów znalazły się dzieci z naszego przedszkola: Kategoria,, Grupy starsze : I miejsce: Antoni Pręcikowski Wyróżnienie : Oliwia Sambor Serdecznie Gratulujemy Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich Rodzicom za wzięcie udziału w konkursie i stworzenie pięknych prac .

„Z bajką po krajach Unii Europejskiej”- wyniki konkursu

W trakcie nauki zdalnej nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym. Dziękujemy Rodzicom, którzy piękne rysunki swoich dzieci wysłali do organizatora konkursu. Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Olsztyn wspólnie z Gminnym Przedszkolem w Nowinach oddział Szczytno zorganizował konkurs plastyczny „Z bajką po krajach Unii Europejskiej”. Przedszkolaki spisały się na medal przygotowując piękne prace, dlatego […]

Ogłoszenie na temat zakończenia roku szkolnego.

Drodzy rodzice!!! W związku z wytycznymi MEN: w tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, przedszkola nie mogą zorganizować tradycyjnych, uroczystych akademii. Stosując się do zaleceń MEN zapraszamy indywidualnie do poszczególnych budynków po odbiór dyplomów dla dzieci oraz ich rzeczy z półeczek – wszystkie przedmioty […]

MATERIAŁY DLA DZIECI – WIERZBANOWA – grupa Misie – “Pożegnania nadszedł czas”

Dzień dobry! W ostatnim tygodniu przed wakacjami, tj. 22.06.2020r. – 26.06.2020r. zaczynamy temat pt.: „Pożegnania nadszedł czas”.  Zachęcam do utrwalenia z dzieckiem nazw pór roku i ich charakterystycznych cech, zwrotów grzecznościowych, znajomości swojego imienia, nazwiska i adresu zamieszkania oraz zapoznania dzieci ze sposobami bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Na dobry początek zajęcia […]