calendar_today  12 kwietnia 2019 o godzinie 13:46   |   person 

Ostatnie artykuły

WIERZBANOWA – Spotkanie z panem policjantem

Początek roku szkolnego to doskonała okazja do przypomnienia dzieciom zasad bezpieczeństwa. Dlatego zaprosiliśmy do naszego przedszkola pana policjanta z Komisariatu Policji w Dobczycach, który pełni funkcję pana dzielnicowego w naszej Gminie. Tematem spotkania, które odbyło się 19 września było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, w domu […]

Projekty 2019-2020

W tym roku szkolnym realizujemy kilka projektów edukacyjnych.

WIERZBANOWA – Zebranie informacyjno-organizacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, które odbędzie się 06.09.2019r. (piątek) o godz. 15.00 w budynku przedszkola w Wierzbanowej.

ZEBRANIE RODZICÓW

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE RODZICÓW, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK 5.09.2019 r. O GODZINIE 16.00 w Przedszkolu Samorządowym w Wiśniowej.