calendar_today  14 maja 2019 o godzinie 10:00   |   person 

Ostatnie artykuły

Spotkanie przedszkolaków z panią Celinką – bibliotekarzem szkolnym WIERZBANOWA – Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniowej

W ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Wiśniowej oraz udziału w projekcie „Dyskusyjny Klub Książki”, dzieci 5 i 6-letnie w dniu 10 maja miały okazję odwiedzić bibliotekę oraz wziąć udział w warsztatach edukacyjnych inspirowanych bajką terapeutyczną „Podróże pościelotem”. Zajęcia prowadziła  Pani Anna Machacz- współautorka książki. Celem spotkania było przede wszystkim rozwijanie zainteresowań czytelniczych u […]

Poznachowice Dolne- spotkanie z ratownikiem medycznym. 10.05. Spotkanie w bibliotece w ramach DKK

10.05.2019 r. w bibliotece odbyło się spotkanie z panią Anną Machacz, autorką min. warsztatów edukacyjnych dla dzieci, treningów kreatywności, spotkań integracyjnych, różnych akcji promocyjnych czy programów artystycznych. Pani Anna jest także autorką  scenariuszy imprez edukacyjnych oraz współautorką scenariuszy spektakli dla dzieci.