calendar_today  14 maja 2019 o godzinie 10:00   |   person 

Ostatnie artykuły

WIERZBANOWA – Spotkania adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte do oddziału przedszkolnego w Wierzbanowej na rok szkolny 2019/2020 na spotkania adaptacyjne, które zorganizowane zostaną w dniach 22 i 23 sierpnia, tj. czwartek i piątek, w godz. 10.00 – 11.30. W programie przewidziane są zabawy integracyjne, zabawy dowolne, zwiedzanie przedszkola. W tym czasie dzieci mogą pozostać pod opieką nauczyciela. Prosimy […]

Poznachowice D.-Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce Pożegnanie starszaków.

Żegnamy nasze dzieci i życzymy im wspaniałych, spokojnych i bezpiecznych wakacji!

WIERZBANOWA – Przedszkole żegnamy-wakacje witamy!

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, prezentując się przed swoimi Rodzicami. Na zakończenie uroczystości każdy przedszkolak otrzymał upominek i pamiątkowy dyplom. Dziękujemy wszystkim dzieciom […]