Dnia 25.05.2014 r odbył się uroczysty piknik rodzinny, który tym razem miał podwójne znaczenie, a mianowicie świętowaliśmy z okazji Dnia mamy i Taty oraz Dzień Dziecka . Na początku oczywiście dzieci z wszystkich grup wiekowych wystąpiły przedstawiając swój program artystyczny. Dzieci zaprezentowały się znakomicie. Potem była wspólna zabawa z animatorkami , pieczone kiełbaski. Atrakcją dla dzieci był przyjazd jednostki straży pożarnej i pokaz wyposażenia strażaków podczas akcji pożarowej, lanie wody. Wszyscy świetnie się bawili,a dzieci miały okazje miło spędzić czas ze swoimi rodzicami.