calendar_today  6 czerwca 2019 o godzinie 21:05   |   person 

Ostatnie artykuły

Wizyta Mikołaja

6 grudnia 2019 roku tradycyjnie nasze przedszkole odwiedził Mikołaj. Długo oczekiwany gość został miło i serdecznie powitany przez naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowały piosenki i wiersze, a także wykonały piękne rysunki. Był to wyjątkowy dzień spędzony w miłej atmosferze. Dziękujemy Mikołajowi za prezenty, które sprawiły dzieciom ogromną radość. Życzymy dużo zdrowia i już dzisiaj zapraszamy na […]

Spotkanie z panią Elą Konieczną.

Odwiedziła nas Pani Ela ze Stowarzyszenia Hospicyjnego w Wiśniowej “Bądźmy razem”, by przybliżyć dzieciom działalność wolontaryjną oraz odebrać zgromadzone dla podopiecznych Hospicjum podarunki.

Dyskusyjny Klub Książki.

Nasze przedszkolaki uczestniczą w Dyskusyjnym Klubie Książki we współpracy z Biblioteką Wojewódzką z Krakowa oraz Biblioteką Gminną. Pani Paulina Matykiewicz rozmawiała z dziećmi o tym: dlaczego bohaterka książki Grzegorza Kasdepke nie chciała być księżniczką!

Ślubowanie Pszczółek.

W czwartek nasze Pszczółki miały swoje święto: Pasowanie na przedszkolaka! Wspaniale się spisały!!! Gratulujemy:)