calendar_today  11 czerwca 2019 o godzinie 6:34   |   person 

Ostatnie artykuły

Spotkanie przedszkolaków z panią Celinką – bibliotekarzem szkolnym WIERZBANOWA – “Zaczarowane Wzgórze”

7 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Zaczarowane Wzgórze” w Czasławiu. Dzieci podczas 5 godzinnego pobytu uczestniczyły we wspaniałych zajęciach. Były to m.in.:  – Warsztaty „Co było pierwsze- kura czy jajko?” – „Wiejskie zoo”- karmienie zwierząt, – „Z wizytą u Czesławy, czyli dlaczego krowa zjada zieloną trawę, a daje białe mleko?”, – „Ścieżka przyrodnicza”- […]

WIERZBANOWA – Święto Mamy i Taty

Tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty odbyła się 31 maja w budynku OSP w Wierzbanowej. Maluszki zamieniły się w pszczółki i kaczuszki, a starsze przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności aktorskie podczas przedstawienia pt. „Śpiąca królewna”. Zebrani gości mogli podziwiać swoje pociechy także w trakcie tańców. Nie zabrakło oczywiście piosenek i wierszy, przez które dzieci […]

Zapraszamy na pożegnanie starszaków.

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z oddziału III na akademie, która odbędzie się 18 czerwca 2019r., o godzinie 10.15.

Spotkanie ze strażakami

Przedszkolaki jak co roku odwiedziły strażaków OSP w Wiśniowej. Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Każde dziecko powinno wiedzieć, jak trzeba zachować się w sytuacji zagrożenia  i gdzie można otrzymać pomoc, umieć o nią poprosić. Dzieci z bliska miały możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej […]