calendar_today  28 czerwca 2019 o godzinie 14:42   |   person 

Ostatnie artykuły

Pożegnanie starszaków.

Żegnamy nasze dzieci i życzymy im wspaniałych, spokojnych i bezpiecznych wakacji!

WIERZBANOWA – Przedszkole żegnamy-wakacje witamy!

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, prezentując się przed swoimi Rodzicami. Na zakończenie uroczystości każdy przedszkolak otrzymał upominek i pamiątkowy dyplom. Dziękujemy wszystkim dzieciom […]

POZNACHOWICE DOLNE- Pokaz strażacki

W dniu 13.06.2019 r. Przedszkolaki uczestniczyły w pokazie strażackim przygotowanym przez strażaków OSP w Poznachowicach Dolnych. Na zakończenie, za czynny udział, przedszkolaki otrzymały koszulki Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

WIERZBANOWA – “Zaczarowane Wzgórze”

7 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Zaczarowane Wzgórze” w Czasławiu. Dzieci podczas 5 godzinnego pobytu uczestniczyły we wspaniałych zajęciach. Były to m.in.:  – Warsztaty „Co było pierwsze- kura czy jajko?” – „Wiejskie zoo”- karmienie zwierząt, – „Z wizytą u Czesławy, czyli dlaczego krowa zjada zieloną trawę, a daje białe mleko?”, – „Ścieżka przyrodnicza”- […]