calendar_today  27 sierpnia 2019 o godzinie 20:00   |   person 

Ostatnie artykuły

Rekrutacja

Od dnia 1 do 31 marca 2020r. trwa rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej z oddziałami w terenie. Dokumenty rekrutacyjne będą udostępnione, w budynkach przedszkola, od poniedziałku 2 marca i odbierane do 31 marca (wtorek). Wszystkie dokumenty można również pobrać ze strony przedszkola. Serdecznie zapraszamy.

POZNACHOWICE D.- Spotkanie z teatrem

W dniu 26.02.2020r. nasze przedszkole odwiedził objazdowy teatr “EDEN” z Wieliczki. Dzieci obejrzały spektakl pt: “Opowieść o dobrym człowieku”.

WIERZBANOWA – Fotograf i teatrzyk kukiełkowy w przedszkolu

24 lutego nasze przedszkole odwiedzili panowie pracujący na co dzień jako fotografowie, aby wykonać sesję zdjęciową dla dzieci.  Przedszkolaki miały okazję poznać specyfikę zawodu fotografa i obejrzeć profesjonalny sprzęt do wykonywania zdjęć. Dzieci pozowały zarówno do zdjęć portretowych, jak również grupowych. W tym dniu, dzięki uprzejmości naszych gości, obejrzeliśmy również teatrzyk kukiełkowy pt: „Jaś i […]

WIERZBANOWA – Bal karnawałowy

20 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, który  jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci w tym dniu zamieniły się w różne postacie i świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce, uczestnicząc również w konkursach. W trakcie zabawy odwiedził nas wesoły smok, który sprawił […]