Początek roku szkolnego to doskonała okazja do przypomnienia dzieciom zasad bezpieczeństwa. Dlatego zaprosiliśmy do naszego przedszkola pana policjanta z Komisariatu Policji w Dobczycach, który pełni funkcję pana dzielnicowego w naszej Gminie. Tematem spotkania, które odbyło się 19 września było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, w domu oraz w kontaktach z obcymi. Dzieci mogły obejrzeć ciekawy film edukacyjny pt. „Sierżant Poli”. Świetnie radziły sobie też z zadawanymi pytaniami na temat bezpieczeństwa i wykazały się znajomością numerów alarmowych. Na zakończenie przedszkolaki miały okazję ujrzeć z bliska nowy policyjny radiowóz i posłuchać sygnałów dźwiękowych.
Dziękujemy za spotkanie!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *