Dzieci z grupy Pszczółek i Biedronek z Przedszkola w Wiśniowej dobrze wiedzą co jest ważne dla naszego zdrowia. Oczywiście witaminy – te zawarte w owocach jak i warzywach. Podsumowując temat “Jesień w sadzie i w ogrodzie warzywnym” w dniu 7.10. w obydwu grupach odbył się Turniej wiedzy o zdrowym odżywianiu pod hasłem : “Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie konkurencjach. Dzieliły się swoja wiedza n/t zdrowego odżywiania. Było dużo śmiechu, dobrej – zdrowej rywalizacji. Na zakończenie zdrowe soki i owocowo – warzywne przekaski.

Categories: Bez kategorii