29 października wybraliśmy się do parku rozrywki dziecięcej HIPiHOP w Myślenicach. Celem naszej wycieczki było przede wszystkim stworzenie możliwości radosnego i aktywnego spędzenia czasu oraz rozwijanie u dzieci motoryki. To wspaniałe miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym na wspólne zabawy ruchowe i sprawnościowe. Dwie godziny zabawy minęły nam bardzo szybko. Każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie. Były między innymi: zjeżdżalnie i basen z kulkami, dmuchane zamki, klocki, trampoliny, baseny z gąbkami i równoważnie, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia tubingowa, kąciki zabaw i inne atrakcje. Czas tam spędzony sprawił wszystkim dużo radości.