Drodzy Rodzice!

W ramach udziału w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” rozpoczynamy realizację modułu „Misiowy wolontariat”. To moduł, w którym uczymy dzieci wrażliwości społecznej, pomagania innym i odpowiedzialności za otaczający świat. „Misiowy wolontariat” to różnorodne, aktywne działania na rzecz potrzebujących, które będą prowadzone przez cały rok. Bezinteresowna pomoc jest wartością bezcenną, lecz niestety współcześnie coraz bardziej zaniedbywaną. I dlatego zachęcamy rodziców i dzieci, by wspólnie zrobili coś dobrego dla lokalnych społeczności i przyłączyli się do akcji Stowarzyszenia Hospicyjnego „Bądźmy Razem” w Wiśniowej:

Na prezenty czekamy do 26 listopada 2019r. (wtorek).

Podarunki można zostawiać w budynku przedszkola w Wierzbanowej u wychowawców.

Wspólnie przygotujemy paczkę od przedszkolaków i przekażemy prezenty Stowarzyszeniu Hospicyjnemu „Bądźmy Razem” w Wiśniowej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *