19 listopada w oddziale „Misiów” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci, które we wrześniu rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem oraz te, które z innych powodów nie były pasowane, uroczyście dołączyły do grona naszej przedszkolnej społeczności. Dzieci najpierw prezentowały swoje umiejętności: śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Następnie złożyły uroczystą przysięgę i „czarodziejską kredką” zostały pasowane na dzielnych przedszkolaków. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Była również chwila na słodki poczęstunek.
Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *