25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień Pluszowego Misia”, pierwszego milusińskiego przyjaciela wszystkich dzieci. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie i poznały historię tej pluszowej zabawki, która jest symbolem świata beztroskiej zabawy. Dzieci opowiadały o swoich misiach kolegom, brały udział w zabawach ruchowych i śpiewały piosenki. Nie zabrakło również propagowania wśród dzieci głośnego czytania. Wszyscy wysłuchali opowiadania pt.: „Bajka o małym, szmacianym misiu”, a następnie każda grupa  stworzyła swój „Misiowy regulamin małego czytelnika”.