6 grudnia jak co roku, odwiedził nasze przedszkole Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go z ogromną radością prezentując piosenki, wierszyki i tańce przygotowane na tę okazję. Każdy odważnie podchodził do Mikołaja po prezent. Na zakończenie wspólnie podziękowaliśmy za podarunki a dzieci wręczyły Mikołajowi drobny upominek. Miłym akcentem były oczywiście pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie poprosiliśmy Mikołaja, aby przybył do Nas za rok!
Bardzo dziękujemy Rodzicom za ufundowanie mikołajkowego prezentu dla grupy- domku dla lalek, a panu Stanisławowi Murzynowi- radnemu Gminy Wiśniowa, za kącik kuchenny, domek dla lalek, samochody, klocki drewniane,  klocki Cobi,  puzzle i książki.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content