13 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcie taneczne Zumba Kids, które są połączeniem Zumba Fitness i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom największej ilość zabawy i fitness’u w tym samym czasie. Zumba Kids promuje zdrowy styl życia u dzieci oraz rozwija takie umiejętności jak: uwagę, pamięć, myślenie, spostrzegawczość, refleks, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację i wyobraźnię przestrzenną oraz umiejętność ważną w życiu – pracę zespołową. Tego typu zajęcia korzystnie wpływają na rozwój intelektualny dzieci, a jednocześnie są świetną zabawą. Nasze zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm do dalszych ćwiczeń.  Dzieci jak zaczarowane słuchały pani instruktor Małgorzaty Surlas, z uwagą wykonywały jej  polecenia, bawiąc się świetnie przy wspaniałej muzyce i znanych piosenkach. Bardzo dziękujemy pani Urszuli Jamróz za pomoc w zorganizowaniu spotkania, a pani Małgorzacie Surlas za poświęcony czas i wspaniałe zajęcia!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content