12 grudnia w naszym przedszkolu gościliśmy pielęgniarkę – panią Iwonkę Murzyn, która w ciekawy sposób przedstawiła dzieciom specyfikę swojej pracy. Przedszkolaki w skupieniu wysłuchały informacji przekazywanych przez gościa, a także udzieliły odpowiedzi na zadawane pytania. Udowodniły przez to, iż znają zasady prowadzenia zdrowego stylu życia,poprzez zróżnicowana dietę, sport i dbanie o higienę osobistą. Dzieci poznały zestaw narzędzi wykorzystywanych w pracy przez pielęgniarkę, a także cel ich stosowania. Były to: stetoskop, glukometr, kroplówka, igły, strzykawki i gaziki, które posłużyły naszemu małemu pacjentowi – misiowi Bruno. Serdecznie dziękujemy pani Iwonce za spotkanie i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content