calendar_today  10 stycznia 2020 o godzinie 22:12   |   person 

Ostatnie artykuły

Materiały dla DZIECI, grupa SÓWKI – Wierzbanowa

Dzień dobry drogie Dzieci! Złociste słońce niechaj zaświeci, tysiąc promyków prześle do DZIECI, dzisiaj DZIEŃ DZIECKA jest moi mili, więc życzenia Wam złożymy: Niech się spełniają Wasze marzenia, uśmiech niech twarze Wam rozpromienia! Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA! W najbliższym tygodniu: (1-5 czerwca), proponuję temat:”Niby tacy sami, a jednak inni” Rozwijanie poczucia akceptacji siebie […]

Tygodniowy scenariusz zajęć „Niby tacy sami, a jednak inni” (1.06- 5.06) Oddział Przedszkolny – Poznachowice Dolne

Kochani! Dziewczynki i chłopcy 😊 Dzisiaj jest Wasze święto! Dzień Dziecka Pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia 😊 Po pierwsze: Żeby uśmiech zawsze gościł na Waszych buziach 😊 A każdy dzień, żeby był wspaniałą przygodą. Przygodą, która niesie za sobą… Wiele pozytywnych doświadczeń. Po drugie: Niech spełniają się Wasze marzenia! Nie bójcie się MARZYĆ, Bo od […]

Grupa Motylki: 1-5.06.2020r. Niby tacy sami, a jednak inni.

Cele zajęć: • rozwijanie mowy, • kształtowanie postawy tolerancji w stosunku do dzieci niepełnosprawnych, • rozwijanie sprawności manualnej, • dostrzeganie różnic i podobieństw pomiędzy dziećmi różnych ras -porównywanie masy przedmiotów, • zapoznanie z działaniem wagi szalkowej, Poniedziałek: Kochane dzieci z okazji Waszego święta, życzymy Wam przede wszystkim samych pogodnych i radosnych dni! Aby uśmiech był […]

MATERIAŁY DLA DZIECI – WIERZBANOWA – grupa Misie – “Niby tacy sami, a jednak inni”

Dzień dobry! W tym tygodniu, tj. 01.06.2020r. – 05.06.2020r. zaczynamy temat pt.: „Niby tacy sami, a jednak inni”.  Zachęcam do zapoznania dzieci z kulturą innych krajów, szanowania odmienności innych osób oraz używania zwrotów grzecznościowych i kulturalnego zwracania się do siebie. Poniżej zamieszczam propozycje aktywności na każdy dzień tygodnia. Artykuł dla Rodziców pt.: „Zwróć uwagę, w […]