Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u przedszkolaków uczuć miłości, dobroci, szacunku, postaw odwzajemniania troskliwości i miłości. Tego dnia przedszkolaki tańczyły, śpiewały recytowały wiersze. Przedstawiły legendę o Wandzie co nie chciała Niemca.Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności wkład pracy włożony w przygotowanie uroczystości.

Wspólny poczęstunek był doskonałą okazją do rozmów w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami. Po każdej takiej uroczystości wzrasta więź między dziećmi i ich dziadkami. Wszystko pozostaje na długo w pamięci  małych aktorów i widzów.
Dla tych właśnie wartości, dla wspólnych przeżyć warto podtrzymać to rodzinne święto.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content