Dzisiaj dzieci z grupy Motylki przedstawiły podopiecznym ze Środowiskowego Domu Samopomocy “Legendę o Wandzie” i wręczyły wykonane przez siebie laurki. Takie wzruszające spotkania odległych pokoleń mają terapeutyczną moc dla obu stron, zmieniają na lepsze, wyzwalają pozytywne emocje. To czas otwierania serca i oczu na drugiego człowieka . Przedszkolaki spotkały się z cudownym przyjęciem, nagradzane były gromkimi brawami i uśmiechami. Za występ otrzymały słodkości i piękną podusię z Kubusiem Puchatkiem. To była dla dzieci prawdziwa lekcja wychowawcza, która uczy szacunku do osób nie tylko starszych ale i chorych a także życzliwości dla drugiego człowieka. Jesteśmy bardzo dumne z naszych Motylków.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content