20 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy, który  jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci w tym dniu zamieniły się w różne postacie i świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce, uczestnicząc również w konkursach. W trakcie zabawy odwiedził nas wesoły smok, który sprawił wiele radości naszym przedszkolakom. Była również chwila na skosztowanie poczęstunku, w tym oczywiści pysznych pączków z okazji Tłustego Czwartku. Bardzo dziękujemy Rodzicom za poczęstunek oraz przygotowanie dzieciom pięknych strojów karnawałowych.