24 lutego nasze przedszkole odwiedzili panowie pracujący na co dzień jako fotografowie, aby wykonać sesję zdjęciową dla dzieci.  Przedszkolaki miały okazję poznać specyfikę zawodu fotografa i obejrzeć profesjonalny sprzęt do wykonywania zdjęć. Dzieci pozowały zarówno do zdjęć portretowych, jak również grupowych. W tym dniu, dzięki uprzejmości naszych gości, obejrzeliśmy również teatrzyk kukiełkowy pt: „Jaś i Małgosia”. Wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy głównych bohaterów, utrwalając przy okazji zasady bezpieczeństwa dotyczące tego, aby dzieci nie oddalały się same od domu i nie rozmawiały z nieznajomymi.