Zapraszam chętnych Rodziców grupy Motylki do realizacji kolejnych projektowych zadań, niech będzie to wspaniała Rodzinna zabawa!

Przed nami wiele ciekawych inicjatyw np. Dzień Kolorowej Skarpetki – załóż kolorowe skarpetki, najlepiej każda inna. 21 marca Dzień Książki – można zrobić piękną zakładkę do książki.

Moduł VII „Chciwość nie popłaca” KWIECIEŃ 2020 Proponowana literatura  „O rybaku i złotej rybce”, J. i W. Grimm.

. „Nasze prośby do złotej rybki” – dziecięce marzenia do spełnienia – rysunki , o czym marzą dzieci z naszej grupy .

W królestwie złotej rybki” – co dzieci zmieniłyby na lepsze w otaczającym ich świecie, gdyby były złotą rybką- propozycje dzieci napisane przez Rodziców.

„Najpiękniej czyta moja mama i mój tata”