1. Od dnia 25 maja 2020r. zostaje otwarty oddział w budynku, w Poznachowicach Dolnych. Oddział jest otwarty od godziny 7.00 do 16.00. Wszyscy rodzice, którzy zadeklarowali posłanie dziecka od 25 maja powinni zapoznać się szczegółowo z Zarządzeniem Dyrektora ZPO oraz załącznikami do niego. Proszę, aby Państwo wypełnili i podpisali załączniki – dokumenty te zostaną odebrane w poniedziałek po przyjściu do przedszkola. Oczywiście jeśli nie macie Państwo możliwości wydrukowania ich w domu, trzeba je będzie wypełnić rano, przed oddaniem dziecka do przedszkola w poniedziałek (przygotujemy stosowne dokumenty).
  2. Każdy z Państwa, może zgłosić chęć posłania dziecka do przedszkola w dowolnym czasie pod numerami: Wiśniowa: 12 2714905; Poznachowice Dolne: 12 2714091 lub kontaktując się z wychowawcą.
  3. Jeżeli chcecie Państwo zmienić czas pobytu dziecka w przedszkolu należy podpisać aneks do umowy.
  4. BARDZO WAŻNE – SPRAWA ZWROTÓW Z ŻYWIENIA JEST W TRAKCIE WYJAŚNIANIA. JAK TYLKO ZOSTANĄ PODJĘTE DECYZJE POINFORMUJEMY PAŃSTWA O NICH.
Categories: Komunikat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content