calendar_today  17 czerwca 2020 o godzinie 20:50   |   person 

Ostatnie artykuły

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – Poznachowice Dolne

PRZEDSZKOLAKI TEŻ MAJĄ SWOJE ŚWIĘTO! 20 września wszystkie przedszkolaki obchodzą święto -Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W związku z tym również w przedszkolu dzień ten wyglądał inaczej niż zwykle… Z tej okazji został zorganizowany dzień sportu. Zaraz po śniadaniu dzieci wyruszyły na boisko sportowe, gdzie miały miejsce różne konkurencje sportowe (m.in.turniej piłki nożnej, zawody w bieganiu, itp.) […]

Z wizytą w lesie.

Pani Jesień przygotowała dla dzieci niespodziankę w lesie. Dzieci rozwiązały wszystkie, poza jednym, zadania. Nie udało nam się znaleźć jadalnego grzybka.

Ognisko na powitanie Pani Jesieni.

Z okazji pierwszego dnia jesieni nasze dzieci zostały zaproszone przez Panią Jesień na ognisko. Kiełbaska była pyszna.

WITAMY JESIEŃ – Wierzbanowa

W środę 23 września wybraliśmy się do pobliskiego lasu, aby powitać jesień. Obserwowaliśmy las wędrując między drzewami. Zbieraliśmy leśne skarby: szyszki, żołędzie, kawałki kory i liście w celu wzbogacenia kącika przyrody w przedszkolu. Udało nam się także znaleźć kilka grzybów jadalnych co sprawiło dzieciom najwięcej radości.