Międzynarodowy Projekt Czytelniczy „Magiczna moc bajek” czyli Bajkowa podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni realizowany w roku szkolnym 2019-2020 został zakończony.

Głównym celem Projektu było promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób z niepełnosprawnością.

Od października do maja zrealizowaliśmy zadania zawarte w poszczególnych modułach projektu oraz zadania dodatkowe.

Chcemy również serdecznie podziękować dzieciom i ich Rodzicom za ogromne zaangażowanie , bez którego realizacja kolejnych modułów i tym samym ukończenie projektu nie byłoby możliwe.