calendar_today  22 czerwca 2020 o godzinie 22:26   |   person 

Ostatnie artykuły

WAŻNY KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z OTWARCIEM PRZEDSZKOLA.

Szanowni Państwo, bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa zawartą w Zarządzeniu NR 14-19-20; aneksem do niej oraz wypełnienie stosownych oświadczeń i deklaracji – dostępnych w zakładce DOKUMENTY. Wypełnione dokumenty należy dostarczyć w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu. DZIĘKUJĘ!

Otwarcie przedszkola w sierpniu.

Szanowni Państwo! Połowa wakacji już za nami. Od 01 sierpnia 2020r planowane jest otwarcie, po jednym oddziale, w każdym z budynków przedszkola. Bardzo proszę aby rodzice, którzy wyrazili chęć posłania dziecka do przedszkola w sierpniu potwierdzili to telefonicznie u wychowawców lub emeilowo na adres teresagalia@op.pl do środy – 29 lipca. Proszę również zadeklarować z jakich […]

,,Smok wawelski w oczach dziecka”-wyniki konkursu

Wyniki IV edycji ogólnopolskiego konkursu “Smok Wawelski w oczach dziecka”. Wśród laureatów znalazły się dzieci z naszego przedszkola: Kategoria,, Grupy starsze : I miejsce: Antoni Pręcikowski Wyróżnienie : Oliwia Sambor Serdecznie Gratulujemy Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich Rodzicom za wzięcie udziału w konkursie i stworzenie pięknych prac .

„Z bajką po krajach Unii Europejskiej”- wyniki konkursu

W trakcie nauki zdalnej nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym. Dziękujemy Rodzicom, którzy piękne rysunki swoich dzieci wysłali do organizatora konkursu. Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Olsztyn wspólnie z Gminnym Przedszkolem w Nowinach oddział Szczytno zorganizował konkurs plastyczny „Z bajką po krajach Unii Europejskiej”. Przedszkolaki spisały się na medal przygotowując piękne prace, dlatego […]