Drodzy rodzice!!!

W związku z wytycznymi MEN: w tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, przedszkola nie mogą zorganizować tradycyjnych, uroczystych akademii.
Stosując się do zaleceń MEN zapraszamy indywidualnie do poszczególnych budynków po odbiór dyplomów dla dzieci oraz ich rzeczy z półeczek – wszystkie przedmioty będą spakowane i umieszczone w szatni, na półce danego dziecka.

W Poznachowicach Dolnych – zapraszamy od środy 24 czerwca do piątku 26 czerwca, w godzinach od 7.00 do 16.00.

W Wierzbanowej – zapraszamy w środę 24 czerwca, w godzinach od 8.00 do 16.00 oraz w czwartek 25 czerwca, w godzinach od 8.00 do 13.00.

W Wiśniowej – zapraszamy od środy 24 czerwca do piątku 26 czerwca, w godzinach od 8.00 do 13.00.

RÓWNOCZEŚNIE PROSIMY ABY CHĘTNI RODZICE, KTÓRZY CHCĄ POSŁAĆ SWOJE DZIECKO DO PRZEDSZKOLA W SIERPNIU WPISALI JE, BĘDĄC W PRZEDSZKOLU NA LISTĘ WAKACYJNĄ.

Listy będą w poszczególnych budynkach. Proszę o zastanowienie się, czy są Państwo zainteresowani posłaniem do swojego przedszkola tzn. w Wiśniowej, w Wierzbanowej lub Poznachowicach ,czy w sytuacji gdyby nie można było otworzyć wszystkich budynków chcą Państwo posłać dziecko do oddziału w Poznachowicach Dolnych.

Categories: Komunikat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content