W dniu 15.09.2020r do naszego przedszkola przybyli policjanci z Komisariatu w Dobczycach. Spotkanie odbyło się w ogrodzie przedszkolnym z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z coronawirusem.

Na  spotkaniu, pan policjant w rozmowie z dziećmi  poruszył  zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w domu i w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Przypomniał także dzieciom o numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia.


Uwieńczeniem spotkania z panem policjantem była możliwość zobaczenia radiowozu i posłuchania wydawanego przez niego sygnału dźwiękowego.

 W czasie spaceru utrwalaliśmy zdobytą wiedzę w terenie, przechodząc bezpiecznie i zgodnie z przepisami przez przejście dla pieszych pod czujnym nadzorem pana policjanta.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content