PRZEDSZKOLAKI TEŻ MAJĄ SWOJE ŚWIĘTO! 20 września wszystkie przedszkolaki obchodzą święto -Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W związku z tym również w przedszkolu dzień ten wyglądał inaczej niż zwykle… Z tej okazji został zorganizowany dzień sportu.

Zaraz po śniadaniu dzieci wyruszyły na boisko sportowe, gdzie miały miejsce różne konkurencje sportowe (m.in.turniej piłki nożnej, zawody w bieganiu, itp.) oraz zabawy ruchowe. Po zakończeniu świętowania, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrówka, radości, uśmiechu na twarzy oraz spełnienia wszystkich marzeń!