W maju swoje święto obchodzą strażacy i dlatego postanowiliśmy wybrać się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbanowej. Przedszkolaki podczas tej wycieczki zwiedzały garaże, oglądały nowe wozy strażackie i ich wyposażenie. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pana strażaka i zadawały pytania. Chętni mogli również usiąść w wozie strażackim. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały za interesujące spotkanie i wręczyły laurkę. Bardzo dziękujemy panu Piotrowi za poświęcony czas i umożliwienie dzieciom bliższego poznania niezwykle istotnej i niebezpiecznej pracy strażaka, a wszystkim strażakom życzymy wszystkiego najlepszego oraz wielu sukcesów zawodowych.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content