W tym roku nasze przedszkole we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Myślenicach  po raz kolejny przystąpiło do programu edukacyjnego „Czyste powietrze wokół nas”. Celem programu było poznanie skutków  biernego palenia, na które narażone są dzieci.

Pomimo , że edukacja w przedszkolu w tym roku szkolnym była ograniczona przez pandemię coronowirusa udało nam się przeprowadzić zaplanowane działania. W oddziałach zostały przeprowadzone zajęcia, w których przedszkolaki wzięły udział z wielkim zaangażowaniem. Podsumowując projekt przedszkole otrzymało Certyfikat Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Categories: Bez kategorii

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content