Z okazji Dnia Przedszkolaka dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach muzyczno-tanecznych, a także miały przyjemność obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Wieża do nieba” w wykonaniu Teatru Eden. Aktorzy edukują i wychowują przekazując uniwersalne wartości, uczą jak być dobrym człowiekiem. Tym razem w pouczający sposób przedstawili historię króla, który uważał siebie za najpiękniejszego i najmądrzejszego, przez co chciał górować nad innymi. Dzieci przekonały się, że nikt nie może stawiać siebie nad innymi, gdyż każdy jest jednakowo ważny.

W imieniu przedszkolaków, nauczycieli oraz dyrekcji, serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Murzynowi z Wierzbanowej za opłacenie kosztów teatru.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content