W dniu dzisiejszym, tj. 6 października, pracownicy firmy “Traszkan”- Pan Marcin i Pani Małgorzata – specjaliści do spraw ochrony środowiska i gospodarki odpadami- przeprowadzili w naszej placówce zajęcia edukacyjne dla dzieci na temat segregacji śmieci oraz recyklingu. Dzieci w praktyczny sposób ćwiczyły segregację śmieci, a na koniec spotkania zostały obdarowane niespodziankami i słodyczami. Warsztaty były znakomitą okazją do uświadomienia przedszkolakom jak bardzo potrzebna jest segregacja odpadów, jak właściwie segregować śmieci oraz jak dużą odpowiedzialność ponosimy za swoje środowisko, a zarazem wstępem do realizacji kolejnej edycji programu „Działaj z imPETem”, w którym uczestniczy nasza placówka. Bardzo dziękujemy za spotkanie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content