W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-COV2 dziecka z oddziału VI – „Sówki” i zgodnie z decyzją sanepidu, grupa przechodzi w tryb zdalnego nauczania od dnia 12.01.2022r. do dnia 21.01.2022r. (włącznie). Dzieci z oddziału VI zostają objęte kwarantanną (tylko dzieci, a nie ich rodziny). Jeśli okres kwarantanny dla któregoś dziecka będzie skrócony będzie się z Państwem kontaktował pracownik sanepidu.

Poniżej informacja z sanepidu: „Dzieci zostają objęte kwarantanną do dnia 21.01.2022. z wyłączeniem osób zaszczepionych i ozdrowieńców. W przypadku krótszego okresu kwarantanny będzie kontakt telefoniczny lub sms-owy (sms z numeru: 883243200) pracownika Inspekcji na numer podany przez dyrekcję przedszkola. Domownicy dzieci wysłanych na kwarantannę nie są nią obejmowani. Informację automatyczną informującą iż pracownik Inspekcji będzie się z państwem kontaktował należy zignorować”.

Categories: Komunikat

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content