Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Mamy i Taty. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu odbyła się 25 maja. Mali artyści ubrani w odświętne stroje przedstawili swym ukochanym Rodzicom montaż słowno-muzyczny, w którym recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli. Święto Rodziny to wyjątkowe przeżycie dla naszych przedszkolaków, a dla Rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na zakończenie po uroczystym odśpiewaniu „Sto lat” dla Najdroższych Mam i Tatusiów odbyło się wręczenie upominków, moc uścisków i wspólne biesiadowanie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content