19 września z okazji “Dnia Przedszkolaka” Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej wraz z oddziałami

w Poznachowicach Dolnych i Wierzbanowej odwiedziły Gospodarstwo Agroturystyczne w Gruszowie. Głównymi celami tej wycieczki było zapoznanie Dzieci z etapami powstawania chleba, poszerzanie wiadomości na temat zwierząt hodowlanych oraz kształtowanie szacunku do pracy rolnika. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez właścicieli gospodarstwa zdobywając nowe doświadczenia, którym towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Na zakończenie wycieczki zorganizowany został poczęstunek, pyszne naleśników i pieczone ziemniaki. Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Wiśniowa mgr Bogumiłowi Pawlakowi za pokrycie kosztów przejazdu autokarami.

Categories: Bez kategorii

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content