29 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to obchodzone jest w nawiązaniu do zainaugurowanej przez Fundację ABCXXI kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania, a także poczucia przynależności do społeczności czytelniczej. Z tej okazji odwiedziła nas Pani Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Wiśniowej Barbara Kuchnia, a także Pani Maria- mama naszej wychowanki. Wszystkie przedszkolaki w skupieniu i zaciekawieniu słuchały przygód Franklina i aktywnie uczestniczyły w rozmowie dotyczącej treści bajek.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia oraz poświęcony czas, a innych czyli – Rodzeństwo, Rodziców, Babcie, Dziadków i wszystkich chętnych zapraszamy i zachęcamy do czynnego włączenia się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” w naszym przedszkolu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejnych gości 🙂

Skip to content