Po raz kolejny spotykamy się w ramach DKK, aby rozwijać zainteresowania czytelnicze wśród najmłodszych dzieci. Nasze spotkania, w zależności od wieku dzieci, oparte są na pozycjach książkowych przysłanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną z Krakowa. Dzisiaj maluszki 🐞 doskonaliły umiejętność przeliczania w zakresie 10 oraz utrwaliły kolory, do czego zachęciła nas książka, czytana przez Panią Paulinkę Matykiewicz, pt. Liczydelko. Spotkania odbyły się w każdej z grup. Starszaki 🐝czytały książkę pt. Skarby jesieni, a średniaki 🦋 o Burku i jego kłopotach.

Pani z Gminnej Biblioteki Publicznej zachęcają dzieci do udziału w programie: Mała książka – wielki człowiek. Wystarczy udać się do Biblioteki w Wisniowej i zdobyć punkty, za kolejne przeczytane książki oraz nagrody książkowe – oczywiście 😁


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content