“Serce dla Polski dzisiaj składamy, sercem dla Polski pięknie śpiewamy…”

Z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Przedszkolaki wraz z nauczycielami przygotowały krótką akademię. Podczas akademii Dzieci zaprezentowały się w pięknych ubraniach w kolorach barw narodowych, zaśpiewały piosenki patriotyczne, wyrecytowały wiersze, a także po raz kolejny włączyły się w ogólnopolską akcję

Ministerstwa Edukacji i Nauki – “Szkoła do hymnu”. O godzinie 11.11 odśpiewały hymn narodowy “Mazurek Dąbrowskiego”. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie odświętnych ubrań. Dzieciom gratulujemy, bowiem swoją postawą, wiadomościami oraz zachowaniem wykazały szacunek, świadomość narodową i postawę patriotyczną, która kształtowana jest już od najmłodszych lat.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content