14 grudnia wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do MOKiS w Myślenicach, aby wziąć udział w spektaklu musicalowy o mikołajkowo-świątecznej tematyce  pt. „Kopyta w górę!” w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska. Celem wyjazdu było rozbudzenie zainteresowań dzieci sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie scenicznej, autorskiej muzyce i świątecznej fabule przeniosło widzów w wyjątkowy świat magii, a interaktywny charakter widowiska umożliwił dzieciom aktywne uczestniczenie w rozgrywającej się akcji. Podczas pełnej dobrego humoru opowieści przedszkolaki przekonały się, że marzenia się spełniają, a każdy dzień można uczynić świętem.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Stanisławowi Murzynowi z Wierzbanowej za opłacenie kosztów autokaru 😊

Skip to content