Dbając o bezpieczeństwo naszych dzieci w czasie zbliżających się ferii zimowych, w dniu dzisiejszym  odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z Panią Agnieszką Buda- Zembol. Podczas prelekcji zwrócono uwagę na zagrożenia mogące pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie skupiono się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkolaki mogły dowiedzieć się jakie powinno być zachowanie, jeśli staną się świadkami zdarzeń, w których zagrożone jest ludzkie życie oraz pod jaki numer należy dzwonić, aby uzyskać potrzebną pomoc. Podczas spotkania poruszono ważną kwestię o przestrzeganiu zasad poruszania się po drogach, szczególnie po zmroku, kiedy niezbędne stają się elementy odblaskowe.

Dziękujemy za poświęcony czas oraz za prezenty.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content