18 stycznia br. nasze przedszkole odwiedziła dzielnicowa z KP w Dobczycach, która przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniała numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu przedszkola. Pani Agnieszka Buda – Zembol przeprowadziła także z dziećmi pogadankę na temat bezpiecznych ferii zimowych. Zwrócono uwagę na właściwy ubiór dostosowany do pogody, bezpieczne zabawy na dworze oraz prawidłowe korzystanie ze sprzętów sportowych. Na koniec wizyty każde dziecko otrzymało odblaski oraz materiał profilaktyczny w postaci ulotki-laurki dedykowanej Babciom i Dziadkom, przestrzegające przed oszustwem.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content