Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
21 stycznia br. w strażnicy OSP w Poznachowicach Dolnych dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości zorganizowanej z okazji Ich święta.
Licznie przybyli wyjątkowi nasi goście: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w przygotowanym programie artystycznym. Po występach przedszkolaki zaprosiły ukochane Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Spędzony wspólnie czas był pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.