W ramach udziału w kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” w styczniu zaprosiliśmy do głośnego czytania Babcie naszych przedszkolaków. Celem spotkań była realizacja kolejnych zadań innowacji „Moja Mała Ojczyzna”, a mianowicie integracja najstarszego i najmłodszego pokolenia oraz budowanie więzi międzypokoleniowej poprzez wspólne spędzanie czasu. Spotkania upłynęły w miłej atmosferze, a czytane bajki z serii „Przygody Fenka” i rozmowy z Babciami przyniosły dzieciom ogromną radość.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz słodkie niespodzianki dla dzieci Paniom: Zofii, Marii, Eli, Dorocie, Marii i Zofii.

Zapraszamy kolejne Babcie oraz Dziadków do głośnego czytania dzieciom.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content