Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej z oddziałami w Wierzbanowej i Poznachowicach Dolnych na rok szkolny 2023/2024 wywieszone zostaną 16 marca w budynkach poszczególnych placówek. Jednocześnie informujemy, że obowiązkiem Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przedszkola jest potwierdzenie w dniach od 17 do 22 marca woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. W dniu 28 marca wywieszone zostaną listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.

Przypominamy również, iż w dniach od 4 do 7 kwietnia trwać będzie postępowanie uzupełniające, w trakcie którego Rodzice mogą jeszcze zapisać dziecko do przedszkola. Wniosek oraz oświadczenia znajdują się w zakładce “Dokumenty”. Serdecznie zapraszamy.

Categories: Komunikat

Skip to content