Korzystając z zaproszenia mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu uczniów SP „Zdrowie to podstawa”. Jego celem była promocja zdrowego stylu życia oraz wzajemna edukacja w zakresie kształtowania odpowiednich nawyków żywieniowych i ruchowych. Za sprawą odpowiednio dobranych dialogów i piosenek mali artyści zachęcali wszystkich do zdrowego stylu życia.

Przedszkolaki z zaciekawienie oglądały prezentowaną inscenizację, która bez wątpienia wzbogaciła ich wiedzę.  Okres przedszkolny jest bardzo ważnym etapem w kształtowaniu prozdrowotnych wyborów dziecka oraz jego stosunku do środowiska społecznego. Budowanie “świadomości prozdrowotnej” poprzez edukację oznacza nie tylko wzbogacanie wiedzy o zdrowiu, ale i “odpowiedzialności” za własne zdrowie, dlatego też dziękujemy za zaproszenie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content