19 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu konkurs recytatorski, którego celem było popularyzowanie poezji dziecięcej, prezentowanie umiejętności dzieci, jak również zachęcanie do występów przed publicznością. Prezentacje dzieci, które zgłosiły się do konkursu odbywały się pod okiem Jury, którego przewodniczącą była Pani Maria Irzyk- bibliotekarka ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej. Oto laureaci konkursu:

Grupa „Misie”:

 • Magdalena Gasińska – I miejsce
 • Marysia Polak – II miejsce
 • Kamil Lampa – III miejsce
 • Marysia Poluszak – udział
 • Zuzanna Konieczna – udział

Grupa „Sówki”:

 • Bartłomiej Fijałkowski – I miejsce
 • Zuzanna Poluszak – II miejsce
 • Aleksandra Konieczna – III miejsce
 • Joanna Knapik – wyróżnienie
 • Antoni Zając – wyróżnienie
 • Maksymilian Lampa – wyróżnienie
 • Nadia Dominik – udział
 • Natalia Dominik – udział
 • Brajan Kowal – udział
 • Gabriela Kowal – udział
 • Hanna Lis – udział

Każdy uczestnik konkursu wykazał się zdolnościami recytatorskimi. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, a Rodzicom dziękujemy za przygotowanie swoich pociech do konkursu. Podziękowania składamy także Pani Marii, która przyjęła nasze zaproszenie i oprócz pełnienia funkcji przewodniczącej Jury przeczytała dzieciom bajkę o przygodach Franklina.

Skip to content